Receptai visiems
Header

Varškės pyragas

Išvykstu!!!:) Taip taip, visai vasarai. Pagaliau ir man prasidėjo atostogos! Nors ilsėtis nelabai žadu, tikiuosi padirbėti:)

Nežinau kaip bus su mano Gamyklele, tikiuosi karts nuo karto čia užbėgti ir parašyti šį bei tą:) Gi planuoju sudalyvauti Anglijoje vykstančiame maisto festivalyje! Apie kurį buvo užsiminus JurgaSavaitgalio rendez-vous . Nes būtent tom dienom kai nuvyksiu vyks Leeds Loves Food.

Taigi, o jus palieku vaišintis šiuo puikiu varškės pyragu.

Reikės:

 • 500 gr. varškės
 • 130 gr. grietinėlės
 • 2 kiaušiniai
 • 3 v.š cukraus
 • 230 gr. sausainių (aš naudojau “Selga” kondensuoto pieno skonio)
 • 100 gr. sviesto

Eiga:

 1. Ištirpinkite sviestą.
 2. Sausainius susmulkinkite iki miltų pavidalo. (Galima juos smulkinti blenderiu, tačiau aš naudoju paprastą mėsmalę)
 3. Sviestą sumaišykite su sausainių trupiniais. Jie turi gautis drėgni, kad iš jų būtų galima iškloti kepimo formos dugną (manosios skersmuo 24cm.) ir kraštus. Kai tai padarysite, paruoštą kepimo formą padėkite į šaldytuvą.
 4. Kiaušinius gerai išplakite ir sumaišykite su varške, geriau būtų, kad varškė neturėtų jai būdingų gumuliukų, tai padaryti galima sutrynus ja su blenderiu.
 5. Grietinėlę suplakite su cukrumi ir supilkite į kiaušinių ir varškės masę. Viską išmaišykite ir supilkite į kepimo formą.
 6. Kepkite 180C temperatūroje, apie 40 min. geriau stebėkite kepimą, kai pajudinus formą varškės masę nebejuda, tuomet pyragas jau iškepęs.
 7. Aš pyrago kraštus apdėliojau šviežiomis braškėmis. Pyragas skaniausias atšalęs. Taigi pakentėkite ir palikite bent porai valandų pyragą šaldytuve.


Skanaus!

(Visited 1,152 times, 1 visits today)
June 28th, 2010 | Posted by Ineta in PYRAGAI, PYRAGĖLIAI

You can leave a response .

One ResponseLeave a Reply

Your email address will not be published.