Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gamyklel/domains/gamyklele.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Naminis bananinis jogurtas | Gamyklele.lt
Receptai visiems
Header

Naminis bananinis jogurtas

Receptą gavau iš savo močiutės. Tačiau pasidomėjus naminio jogurto receptais internete pamačiau, kad jie visi vienodi. :) Taigi naminis jogurtas turbūt jau niekam ne naujiena, prisipažinsiu pirmą kartą kai jį ragavau man jis buvo neskanus, net nesupratau ką čia močiutė mums duoda… Tačiau vėliau pabandžiau pasigaminti jo namie ir paskaninti vaisiais ar uogomis ir nuo tada aš jį įsimylėjau:)) O pats mėgstamiausias mano variantas yra su bananais:) Tačiau skaninti galima pagal savo norus ir pomėgius:))

Reikės:

  • 1 litro pieno
  • 1 mažo indelio natūralaus jogurto
  • 1 didelio banano

Eiga:

  1. Pieną užvirinkite ir ataušinkite iki tokios temperatūros, kad be jokio vargo galėtumėte įkišti pirštą į pieną ir truputį palaikyti.
  2. Tuomet supilkite jogurtą ir išmaišykite.
  3. Gautą masę supilkite į indą, kuriame laikysite ir apvyniokite rankšluoščiu ir padėkite kur šiltai kokiom 8 valandom, aš dažniausiai gaminu vakare ir palieku per naktį.
  4. Į gautą jogurtą ar tik į dalį jo įdėkite banano ir su blenderiu viską suplakite.
  5. Jeigu norisi saldumo galite įsiberti cukraus pudros.

P.S kai norisi atsigaivinti aš dedu šaldytas uogas ar šaldytą bananą, taip gaunasi labai skanus gaivinantis gėrimas.

Paprasta ir skanu!!!:))

September 11th, 2010 | Posted by Ineta in GĖRIMAI

You can leave a response .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *